لیزر موهای زائد کل بدن

لیزر موهای زائد کل بدن

 لیزر موهای زائد

  جهت آشنایی شما سروران با خدمات  کلینیک پوست ومو و لیزر آسمان و با هدف .بهترین خدمات رسانی .جهت رفا حال شما مراجعین محترم .

پکیج مرداد ماه لیزر موهای زائد

(زیر بغل و بیکینی کامل و ساقه دو پا  )  مبلغ با کسر پنجاه هزار تومان تخفیف ویژه این پکیج .فقط     160,000 تومان می باشد.

لطفا جهت دریافت کد تخفیف روی ادامه مطالب کلیک نمایید. و همچنین میتوانید همین الان با شماره -44382045-44232320 44381040-تماس حاصل نمایید.

بهترین و مجهزترین مرکز درمانی و کلینیک زیبایی و لیزر در غرب تهران .44232320 -44382045 -تخفیف ویژه 50 هزار تومانی .پکیج های ویژه .با ما تماس بگیرید

 این کارت جهت آشنایی شما سروران با خدمات  کلینیک پوست ومو و لیزر آسمان و با هدف .بهترین خدمات رسانی .جهت رفا حال شما مراجعین محترم صادر گردیده است .مبلغ کارت تخفیف 50 هزار تومان میباشد .شما میتوانید با ثبت نام ودریافت کد تخفیف از خدمات این پکیج (زیر بغل و بیکینی و ساقه پا  )  تا مبلغ 50 هزار تومان به صورت رایگان استفاده نمایید .لطفا جهت استفاده از نخفیف پکیج مورد نظر همین امروز جهت دریافت کد تخفیف و بعد ازز دریافت  با تماس تلفنی با کلینیک جهت رزرو هماهنگی لازم را به عمل بیاورید.

2-امکان استفاده از پارکینگ اختصاصی .لطفا جهت استفاده و رزرو پارکینگ هماهنگی لازم را قبل از مراجعه به انجام برسانید.

لطفا جهت دریافت کد تخفیف روی ادامه مطالب کلیک نمایید. و همچنین میتوانید همین الان با شماره 44232320 -44381040 -44382045 تماس حاصل نمایید.

در رفع موهای زائد با لیزر برای جلوگیری از آسیب قرنیه یا شبکیه، چشم‌بند محافظ روی چشم قرار داده می‌شود. موی بخش مورد نظر در صورت لزوم به گونه‌ای اصلاح می‌شود که بلندی آن از چند میلی‌متر روی پوست بیشتر نباشد. ژل سرد یا ابزار سرد کننده مخصوصی برای محافظت از لایه‌های خارجی پوست به کار گرفته می‌شود که علاوه بر اثر حفاظتی، به دلیل تسهیل نفوذ نور لیزر درون پوست بر کارآمدی روش از بین بردن موهای زائد با لیزر نیز می‌افزاید.

در متداول‌ترین و جدیدترین روش لیزر مو زائد از پرتو لیزر با انرژی پایین استفاده می‌کنند که مطابق با رنگ پوست، ضخامت و محل رویش مو تنظیم می‌شود. در وهله نخست واکنش بیمار با هدایت نور پالسی آزمایشی به ناحیه مورد نظر بررسی می‌شود. پرتو لیزر با انرژی پایین از پوست می‌گذرد و توسط رنگدانه‌های تعدادی از فولیکول‌های رشد فعال مو جذب می‌شود. ناحیه تست شده معاینه می‌شود تا اطمینان حاصل گردد که تنظیمات به درستی انجام شده‌اند و واکنش شدیدی به این روش درمان موهای زائد وجود ندارد. در صورت موفقیت‌آمیز بودن تست، پرتو لیزر با انرژی پایین به صورت منظم نقطه به نقطه روی سراسر ناحیه مورد نظر تابانده می‌شود و به سرعت و بطور دائمی فولیکول‌های رشد فعال مو را ناتوان می‌سازد. لیزر موهای زائد فولیکول‌های مو را در مرحله سکون تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

پس از اتمام عمل از بین بردن موهای زائد با لیزر، کمپرس یخ، آب سرد یا لوسیون یا پماد ضدالتهاب برای تسکین ناحیه درمان شده و کاهش ناراحتی در اختیار مراجع قرار داده می‌شود. نتایج بهینه پس از چند جلسه به دست می‌آید، معمولاً در ابتدا 3 تا 8 جلسه لازم است، اما انتظار می‌رود پس از مدتی، به ویژه در صورت ترشح هورمون‌های اندوژنوس (درون‌زا) یا مصرف هورمون‌های اگزوژنوس (Exogenous)، نیاز به مراجعه‌های بیشتر باشد. اکثر جراحان با در نظر گرفتن عوامل ذیل توصیه می‌کنند که بین هر دو جلسه درمان رفع موهای زائد چهار تا هشت هفته فاصله باشد:

  • سن، جنسیت، نوع مو و الگوی رشد مو
  • ناحیه تحت درمان
  • لیزر یا وسیله مبتنی بر نور انتخاب شده

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.