لیزر موهای زائد در صادقیه

لیزر موهای زائد در صادقیه

لیزر موهای زائد در صادقیه


 این کارت جهت آشنایی شما سروران با خدمات  کلینیک پوست و مو و لیزر آسمان و با هدف .بهترین خدمات رسانی .جهت رفا حال شما مراجعین محترم صادر گردیده است .مبلغ کارت تخفیف 50 هزار تومان میباشد .شما میتوانید با ثبت نام ودریافت کد تخفیف از خدمات این پکیج (زیر بغل و بیکینی و ساقه پا بادستگاه الکس )  تا مبلغ 50 هزار تومان به صورت رایگان استفاده نمایید .لطفا جهت استفاده از نخفیف پکیج مورد نظر همین امروز جهت دریافت کد تخفیف و بعد از دریافت  با تماس تلفنی با کلینیک جهت رزرو هماهنگی لازم را به عمل بیاورید.

لطفا جهت دریافت کد تخفیف روی ادامه مطالب کلیک نمایید. و همچنین میتوانید همین الان با شماره 44378320 تماس حاصل نمایید.


لیست خدمات و فعالیتهای  کلینیک لیزر آسمان

1-لیزر موهای زائد  (با دونوع دستگاه لیزر)

2-جوان سازی پوست

3- میکرودرم

4-ماساژ

5 –لاغری

6-بوتاکس

7 –هایفوتراپی (لیفت صورت و بدن )

8-تزریق ژل و چربی

9-تغذیه و تناسب اندام

10-جای جوش و اسکار

11-برداشت تتو و خال کوبی 


آموزشها:

فرق بین IPL و لیزر چیست ؟
IPL یک طیف نور سفید است و از نورهای بنفش و قرمز تشکیل می شود ، جذب انتخابی کمتری دارد . کاری که با لیزر و نور انجام می دهیم LIGHT تر است .  نور لیزر توسط ریشه مو جذب می شود و آن را ازبین می برد.
IPL یک طیف وسیع تری از نور است در نتیجه جذب آن انتخابی نسیت . نور توسط بقیه اجزای پوست جذب می شود . بخش کمتری از آن به مو می رسد. اما لیزر انتخابی است ، فقط یک طول موج دارد . یک رنگ (سبز،قرمزو ...) . در نتیجه به صورت انتخابی تر  توسط پوست جذب می شود. تعداد جلساتی که نیاز است به نتیجه برسیم در لیزر کمتر است. لیزر بین 6 تا 9 جلسه است اما IPL  بین 6 تا 18 جلسه می باشد.


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.