هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست ؟


  • هایفو (High-intensity focused ultrasound or HIFU) یا امواج فراصوتِ متمرکز شده ی شدید، یک روش جدید برای سفت کردن پوست است که از آن برای تحریک تولید کلاژن و در نتیجه لیفت صورت و گردن استفاده می شود. این روش می تواند ابروها و پوست افتاده را بالا کشیده و لیفت کند، پوست شل اطراف فک را سفت کرده و ظاهر غبغب را بهبود بخشد. این روش همچنین می تواند در اطراف دهان و روی گونه ها استفاده شود.

  • کاندید مناسب برای لیفت و سفت کردن صورت و گردن بوسیله هایفو، فردی است که پوست او به تازگی در حال شل شدن است. معمولا افراد در سنین 25 تا 35 جهت پیشگیری از افتادگی و پیشگیری از چین و چروک بهترین کاندیدا میباشند یا بالاتر با شلی خفیف تا متوسط پوست، برای این درمان مناسب هستند. نتایج این روش معمولا تا یک سال ماندگار است، اگرچه در برخی افراد ممکن است نتایج برای سه تا چهار سال ماندگار باشد. حداقل یک جلسه درمان مجدد در سال برای حفظ نتایج توصیه می شود. توجه کنید که هایفو به هیچ وجه لیزر نیست و عباراتی نظیر لیزر هایفو و لیزر هایفوتراپی اشتباه هستند. 

  • لازم به ذکر است هایفو با دستگاه دابلو گلد .تنها گزینه مناسب و تاثیر گذاری 100 درصدی و تجربه خوبی برای شما به ارمغان میاورد .و توسط پزشک متخصص انجام میشود.

  •  

لطفا جهت ثبت نام و رزرو و همچنین مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و یا به لینک ثبت نام مراجعه نمایید. 

     09200921960  


 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

OMG카지노 22 دی 1399 - 07:30 وبگاه

If you’re looking for a proven and reliable casino company, this is it. You can enjoy various games such as baccarat, blackjack, roulette, and big wheel safely. https://www.omgqq.com

Сложнее всего начать действов 02 شهریور 1399 - 19:52

Сложнее всего начать действовать, все остальное зависит только от упорства. https://helloworld.com:h=3dc6e1d2cd6d4b1f9a453cdf358257d4:

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.