http://www.unwantedhairlaser.ir/

http://www.unwantedhairlaser.ir/

ز زمان بسیار قدیم، زنان (بلکه برخی از مردان) تلاش برای پیدا کردن بهترین راه برای خلاص شدن از موهای زائد در بدن آنها خلاص شوید. اپیلاسیون، برداشت، با استفاده از گرم قند یا یک تیغ صورت تراشی - آنها بهترین نتیجه را از هر فن آوری ساخته شده در یک زمان معین در دسترس بود. خوشبختانه، امروز ما دیگر در مورد درد ما احساس می کنیم و یا مدت زمان کوتاه از تلاش های ما نگران: لیزر مو در درخشش، ضد پیری و جوانسازی مرکز در Barrie، انتاریو حال حاضر کارآمد تر و مقرون به صرفه تر از همیشه است.

لیزر مو چیست؟

این روش جدید پرتوهای لیزر می فرستد زیر پوست خود را، حمله به فولیکول مو به طور مستقیم. شما می توانید این روش کارآمد بر روی صورت خود را در هر منطقه از بدن با نتایج عالی استفاده کنید، و همچنین. لیزر مو بهترین آثار در افراد با موهای تیره و پوست روشن، به عنوان لیزر را هدف قرار فولیکول بهتر است زمانی که مقابل بزرگتر است. با این حال، مردم با ترکیبی از مو پوست نیز می تواند نتایج دارند. آن را فقط به طولانی تر خواهد شد.

زمانی می توانم انتظار برای دیدن نتایج؟

بسته به منطقه را انتخاب کنید، و همچنین در ویژگی های مو و پوست خود، آن را 6/10 جلسات طول می کشد برای مو به ناپدید می شوند به طور کامل. این جلسات باید حداقل 3 هفته از هم جدا زیرا لیزر کار می کند بهترین موهای که در مرحله رشد هستند. به "شکسته" بین جلسات اطمینان حاصل شود که موهای جدید مرحله رشد رسیده اند و می توان با لیزر برداشته است.

اگر شما انتخاب می کنید به لیزر مو در درخشش، ضد پیری و جوانسازی مرکز در Barrie، انتاریو، شما می توانید انتظار برای دیدن نتایج در 6-10 روز پس از اولین جلسه. این است چگونه مدت آن را برای موهای که درمان شده اند خود به خود سقوط طول می کشد.

آیا لیزر مو صدمه دیده است؟

نه، لیزر مو یک روش با حداقل تهاجم و بدون درد است. در اکثر، شما چیزی شبیه به داشتن یک باند لاستیکی در برابر پوست شما جامعی احساس خواهد شد. هنگامی که ما انجام لیزر مو در درخشش، ضد پیری و جوانسازی مرکز در Barrie، انتاریو ما مراقبت زیادی در مورد راحتی بیماران ما. بنابراین، اگر شما به درد حساسیت بیشتری هستند، ما همیشه می توانید یک کرم بی حس کننده قبل از عمل اعمال می شود.

من نیاز به هر گونه اقدامات احتیاطی خاص؟

زمانی که تحت درمان با لیزر حذف موهای زائد، شما باید دل و جرات نمی موهای در منطقه به درمان می شود. دو هفته قبل از جلسه اول و تا پایان از تمام جلسات، شما باید فقط یک تیغ صورت تراشی استفاده کنید. فولیکول مو نیاز به دست نخورده به طوری که لیزر می توانید آن را پیدا کردن و خنثی است. همچنین، شما باید در معرض آفتاب قرار اجتناب کنند. این بدان معنی نیست که شما نمی توانید لیزر مو در طول تابستان؛ آن را فقط به این معنی است که شما باید برای استفاده از یک کرم SPF بالا تا زمانی که درمان است به منظور جلوگیری از لکه بینی خورشید به پایان رسید.

 

اگر شما در جستجوی برای لیزر مو در Barrie، انتاریو، و سپس شما به جای حق آمده است. درخشش، ضد پیری و جوانسازی مرکز تنها استخدام افراد متخصص که مشتاق به

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.